Zestaw ieraktywny NEWLINE z SONY SX631 Zobacz większe

Zestaw interaktywny NEWLINE z SONY SX631

Nowy

Dotykowa tablica interaktywna Newline o przekatnej 77" z projektorem SONY SX 631, uchwytem , okablowaniem

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

5 609,76 zł

Więcej informacji

Tablica interaktywna:

 Technologia

 

Podczerwień

 Przekątna obszaru aktywnego

 82"

 Obszar aktywny

 1706 x 1165

 Przekątna powierzchni roboczej

 77"

 Format

 4:3

 Powierzchnia

 Magnetyczna, suchościeralna

 Pasek skrótów

 Po obu stronach

 Rama tablicy

 Aluminiowa

 Metoda obsługi (pisania)

 Pisak lub Palec

 Półka na pisaki

 Tak

Rozdzielczość

32767 x 32767

Szybkość odczytu danych

125 punktów/sek.

Dokładność

1mm

Łączność z komputerem

USB

Typ USB

A-B

Zasilanie

< 0.5W

Wspierane systemy operacyjne

Win 7 / Win 8 (32 bit lub 64 bit) Mac, Linux

Wymiary zewnętrzne

1800 x 1259 x 34 mm

Projektor :

Sony VPL-SX631

 • Ultrakrótka projekcja 
 • Rozdzielczość XGA (1024 x 768 punktów)
 • Natężenie światła 3300 lumenów
 • Kontrast 3000:1
 • Żywotność lampy do 10000 godzin
 • Technologia 3LCD
 • Prezentacja bezprzewodowa przy użyciu tabletu
 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)
 • Uchwyt ścienny
 • Bardzo wyraźne, jasne obrazy o maksymalnym natężeniu światła kolorowego rzędu 3300 lumenów

  Światło rzucane przez projektor jest na tyle silne, by zapewnić doskonałą widoczność prezentacji w każdej sali lekcyjnej czy konferencyjnej. Możliwość wyboru jednego z trzech trybów jasności, dopasowanych do różnych warunków prezentacji – od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie.

 • Rozdzielczość XGA umożliwiająca prezentacje o wysokim stopniu szczegółowości

  Ekran 4:3 o rozdzielczości XGA (1024 x 768) sprawia, że obraz jest wyraźny i szczegółowy, a tym samym jest idealny do wyświetlania prezentacji bezpośrednio z laptopa lub komputera stacjonarnego.

 • Technologia 3LCD BrightEra™

  Wydajny system projekcji 3LCD został wzbogacony o nowoczesną technologię BrightEra™ firmy Sony. Natychmiast zauważysz różnicę – wyświetlany obraz jest jasny i wyraźny, a same panele są bardziej niezawodne.

 • Lampa o żywotności do 10000 godzin z myślą o ograniczeniu wymagań konserwacyjnych i przestojów

  Mniejsza ilość czynności serwisowych przyczynia się do obniżenia kosztów utrzymania projektora w całym okresie eksploatacji i pozwala wydłużyć czas niezakłóconego prowadzenia zajęć. Cykle czyszczenia filtra są zsynchronizowane z okresami wymiany lampy, co dodatkowo zmniejsza liczbę okresowych wizyt serwisowych.

 • Zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  Zaawansowana technologia lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja zaawansowanej kontroli jasności w trybie automatycznego przyciemniania, która zapewnia znaczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest używany. Tryb Auto Picture automatycznie dostosowuje moc światła do wyświetlanego obrazu. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można całkowicie wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN/WLAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Jednocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Funkcja prezentacji bezprzewodowej ułatwia wyświetlanie plików z tabletu lub smartfonu. Projektor umożliwia wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast jednocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla systemu Windows i komputerów Mac jest dostępna aplikacja „Projector Station for Network Presentation”. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie za pomocą urządzeń z systemem iOS

  Projector Remote to łatwa w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Aplikacja umożliwia sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Pilot pozwala na obsługę projektora przy użyciu prostych, wyraźnych przycisków.

 • Sterowanie sieciowe

  Funkcje i stan projektora można kontrolować i monitorować zdalnie, korzystając z dowolnego komputera z dostępem do sieci. Dla systemu Windows dostępna jest aplikacja „Projector Station for Network Control”.

 • Przeglądarka multimediów z pamięci USB

  Po podłączeniu pamięci USB można łatwo wyświetlać zdjęcia, obrazy i materiały graficzne bez potrzeby używania komputera.

 • Wyświetlacz USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.
  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest użycie wejścia liniowego lub HDMI.

 • Wyraźny i bogaty dźwięk z wbudowanego głośnika

  Nie musisz uzupełniać projektora dodatkowym systemem dźwiękowym. Urządzenie emituje bogaty dźwięk z wydajnego głośnika o mocy 16 W, który wypełni całe pomieszczenie.

 • Łatwa instalacja

  Funkcje powiększenia optycznego i zmiana osi obiektywu upraszczają instalację w każdej klasie, czyniąc ją łatwą i bezproblemową. Duża liczba wejść umożliwia podłączanie różnorodnych urządzeń: komputerów, odtwarzaczy DVD, mikrofonów i innych.

W cenie zestawu:

 1. Transport w cenie zestawu. 
 2. Kabel VGA 10 mlub HDMI
 3. Uchwyt ścienny
 4. Oprogramowanie tablicy

Produkty powiązane

20 other products in the same category: