EPSON WorkForce Pro WF-3720DWF

Nowy

Atramentowa drukarka biznesowa 4 w 1

Niewielka i ekonomiczna biznesowa drukarka 4 w 1 z Wi-Fi i Wi-Fi Direct oraz funkcją szybkiego drukowania dwustronnego
 • Urządzenie 4 w 1 z funkcją druku dwustronnego
 • Do 20 str./min
 • Drukarki mobilne

Więcej szczegółów

Dostawa 48h

447,15 zł

Więcej informacji

Atramentowa drukarka biznesowa 4 w 1

Niewielka i ekonomiczna biznesowa drukarka 4 w 1 z Wi-Fi i Wi-Fi Direct oraz funkcją szybkiego drukowania dwustronnego
 • Urządzenie 4 w 1 z funkcją druku dwustronnego
 • Do 20 str./min
 • Drukarki mobilne

Szukasz niewielkiej i ekonomicznej, a jednocześnie zaawansowanej drukarki? WF-3720DWF to doskonały wybór dla małych firm i biur domowych. Oferuje mnóstwo funkcji, w tym szybkie drukowanie dwustronne, i ma pojemny podajnik papieru oraz ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm. Obsługa jest bardzo prosta dzięki NFC1, Wi-Fi, Wi-Fi Direct i bezpłatnym aplikacjom firmy Epson do drukowania z urządzeń mobilnych.

Styl i funkcjonalność
Nowoczesne, kompaktowe urządzenie WF-3720DWF świetnie sprawdzi się w domu i w biurze. Stylowy, elegancki wygląd uzupełnia ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm.

Jakość biznesowa
Dzięki zaawansowanej technologii głowicy drukującej PrecisionCore firmy Epson to wszechstronne urządzenie biznesowe zapewnia najwyższą jakość, porównywalną z wydrukami laserowymi, nawet przy wysokiej szybkości drukowania. WF-3720DWF umożliwia drukowanie dwustronne i ma podajnik papieru mieszczący 35 arkuszy oraz automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 250 arkuszy. Zaawansowane funkcje skanera obejmują skanowanie do wiadomości e-mail, chmury, FTP i sieci.

Niski koszt eksploatacji
Szybkoschnący atrament DURABrite Ultra firmy Epson zagwarantuje wyrazistość i profesjonalną jakość drukowanych dokumentów biznesowych, które będą odporne na działanie wody, powstawanie smug i używanie zakreślacza. Dzięki dostępnym oddzielnie kolorom można wymieniać tylko zużyte wkłady, co znacząco ogranicza koszty. Pojemne wkłady XL umożliwiają wydrukowanie do trzy razy większej liczby stron3, czyli 1100 stron w czerni i 950 stron w kolorze4.

Drukowanie z dowolnego miejsca
Łączność Wi-Fi pozwala drukować z dowolnego miejsca w biurze lub w domu, a interfejs Wi-Fi Direct umożliwia drukowanie ze zgodnych urządzeń bezprzewodowych bez konieczności podłączania ich do sieci Wi-Fi. Można także drukować za pomocą funkcji NFC — wystarczy złączyć z drukarką kompatybilne urządzenie z systemem Android1. Ponadto dostępne są bezpłatne aplikacje firmy Epson do drukowania z urządzeń mobilnych oraz rozwiązanie Email Print, które umożliwia wysyłanie dokumentów do wydrukowania z niemal dowolnego miejsca na świecie2.

Kluczowe cechy

 • Drukarka, skaner, kopiarka i faks
  Szybka drukarka 4 w 1 z funkcją druku dwustronnego
 • Szybkie drukowanie w jakości biznesowej
  20 str./min w czerni i 10 str./min w kolorze5
 • Złącza
  Wi-Fi, Wi-Fi Direct, NFC1 i Ethernet
 • Podajnik papieru z przodu
  Podajnik na 250 arkuszy
 • Bezpłatne aplikacje firmy Epson do drukowania z urządzeń mobilnych2
  Swoboda drukowania i skanowania z dowolnego miejsca2
1. Wymagane jest urządzenie obsługujące funkcje NFC i Wi-Fi Direct z systemem operacyjnym Android 4.0 lub nowszym. Wymaga pobrania aplikacji Epson iPrint z Google Play. 2. Epson iPrint wymaga połączenia bezprzewodowego i aplikacji do drukowania firmy Epson. Do korzystania z funkcji Epson Email Print, Epson Remote Print Driver i Epson Scan-to-Cloud konieczne jest połączenie internetowe. Więcej informacji o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect. 3. Porównanie na podstawie normy ISO w przypadku serii wkładów atramentowych 34 oraz 34XL. Więcej informacji dotyczących norm ISO można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. 4. Przybliżona wydajność jest oparta na normach ISO/IEC 24711/24712. Faktyczna wydajność zależy od drukowanych dokumentów i warunków użytkowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.epson.eu/pageyield. 5. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 obrazującą średnią ESAT testów kategorii biznesowej dla druku jednostronnego w formacie A4. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.epson.eu/testing.

Produkty powiązane

5 other products in the same category: