Projektor Epson EB-575W Zobacz większe

Projektor Epson EB-575W

Nowy

Kluczowe cechy

Natężenie światła białego 2.700 lumen - 1.500 lumen (tryb ekonomiczny) - do 10 000 godzin
Rozdzielczość WXGA, 1280 x 800, 16:10

Obraz wysokiej jakości - Wysokiej jakości obrazy gwarantuje technologia 3LCD firmy Epson.Oszczędność czasu - Wystarczy podłączyć i uruchomić — nie wymaga nagrzewaniaLepsza kontrola i współpraca - Udostępniaj jednocześnie treści

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

4 780,49 zł

Więcej informacji

Projektory o jasności 2700 lumenów od wiodącego na świecie producenta projektorów zapewniają tworzenie prezentacji z wysokiej jakości obrazami i mniejszą ilością cieni. Projektor EB-575W wyświetla duże panoramiczne obrazy z bardzo małej odległości dzięki możliwości niezwykle krótkiego rzutu.

Obraz wysokiej jakości
Technologia 3LCD firmy Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i dobrze nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, oraz trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm2. Rozdzielczość WXGA, zgodna z rozdzielczością i współczynnikiem proporcji obrazu ekranu większości laptopów, oraz wejście HDMI zapewniają czysty i wyraźny obraz.
Niezawodność
Wyświetlaj treści dłużej dzięki zwiększonej niezawodności i dłuższej żywotności lampy, która działa do 10 000 godzin.
Lepsza kontrola i współpraca
Funkcja projekcji z kilku komputerów umożliwia nauczycielom oraz uczniom jednoczesne udostępnianie swoich materiałów. Dzięki funkcji moderatora nauczyciel zachowuje przy tym pełną kontrolę i możliwość wyświetlania treści ucznia w wybranym momencie ― to idealne rozwiązanie w przypadku wspólnego nauczania oraz w środowisku szkoleniowym.
Oszczędność czasu
Wystarczy podłączyć i włączyć projektor — nie jest wymagany czas nagrzewania, a znajdujący się w zestawie uchwyt umożliwia szybki montaż projektora na ścianie.
Projektor bezprzewodowy
Dzięki łączności bezprzewodowej można z łatwością udostępniać treści z innych urządzeń za pomocą aplikacji iProjection

Produkty powiązane

12 other products in the same category:

Pliki do pobrania