Projektor Canon XEED WUX6010

Nowy

Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Zapraszamy.

Canon XEED WUX6010 to zaawansowany projektor montażowy o bardzo dużej jasności 6000 ANSI Lumenów, rozdzielczości 1920×1200 oraz kontraście 2000:1. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, jak hale wystawiennicze, targowe, muzea czy sale konferencyjne dużych firm.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

XEED to najbardziej zaawansowana seria instalacyjnych projektorów Canon będąca połączeniem wysokiej rozdzielczości z dużą jasnością. Najwyższe modele tej serii wyróżnia rozdzielczość 4K. Seria XEED to zarówno projektory ze stałym obiektywem jak i z wymienną optyką. Wszystkie projektory XEED zostały wykonane w technologii LCOS.  Zastosowanie serii XEED to głównie kina, muzea, sale wykładowe czy galerie.

System AISYS

Zastosowany w modelu WUX6010 system optyczny AISYS oraz panele LCOS charakteryzuje bardzo duża wydajność. Dzięki technologii  AISYS odwzorowanie kolorów i kontrastu jest na bardzo wysokim poziomie. Podwójne przetworniki obrazu LCOS zapewniają płynność wyświetlanego obrazu.

Technologia LCOS

Technologia LCOS łączy zalety technologii DLP oraz 3LCD wypierając jednocześnie ich wady. Jest to połączenie technologii przepuszczalnej (takiej jak w 3LCD) i technologii odbicia (takiej jak w DLP). Barwa światła białego i kolorowego jest taka sama.  Technologia LCOS zapewnia obraz o wysokim kontraście i rozdzielczości. Obraz wyświetlany w tej technologii pozbawiony jest efektu tęczy i kratownicy. Jest najbardziej zbliżony do obrazu wyświetlanego przez klasyczny telewizor, jednak o znacznie większych rozmiarach (nawet do 600 cali).

Rozdzielczość WUXGA

Zastosowanie bardzo wysokiej rozdzielczości (1920×1200) pozwala na uzyskanie obrazu o  bardzo dużej szczegółowości, dzięki czemu każdy detal jest doskonale widoczny. Wysoka rozdzielczość oferowana przez model WUX6010 idealnie sprawdzi się również przy wyświetlaniu  filmów Full HD.

Proporcje obrazu 16:10 idealnie współgrają z przenośnymi komputerami, których ekrany najczęściej też mają proporcję 16:10, eliminuje to problem skalowania obrazu uciążliwy w innych przypadkach.

Kontrast 2000:1

Wysoki poziom kontrastu wynoszący 2000:1 gwarantuje głęboką czerń, jasną biel i mocne, nasycone kolory. Ma to znaczenie zarówno przy wyświetlaniu multimediów jak i tekstu, który przy dużym kontraście jest łatwiejszy w czytaniu i mniej męczy oczy widza.

Wymienna optyka

Projektor Canon XEED WUX6010 pozwala na zastosowanie jednego z aż 5 dostępnych obiektywów marki Canon. Możliwe jest dopasowanie takiego obiektywu, który zapewni wymaganą wielkość obrazu z góry zdefiniowanego miejsca instalacji projektora. Doskonale w takim wypadku sprawdzą się również obiektywy zmiennoogniskowe. Dostępne obiektywy pokrywają cały szereg kątów widzenia. Każdy z nich gwarantuje doskonałą ostrość obrazu.

Szeroki wybór złączy

Projektor Canon XEED WUX6010 posiada zestaw złączy zapewniających maksymalną elastyczność pracy. Na uwagę zasługuje głównie Port HDBaseT umożliwiający przesyłanie obrazu w rozdzielczości HD, dźwięku oraz sygnałów sterowania na odległość nawet 100 metrów. Wszystko za pomocą jednego kabla i bez utraty jakości. Dodatkowe złącza, takie jak DVI oraz HDMI umożliwiają wykorzystanie projektora podczas wideokonferencji, które wymagają trybu “obraz w obrazie”. Jest to możliwe przy użyciu dwóch wejść cyfrowych lub cyfrowego i analogowego.

Funkcja łączenia krawędzi

Do jednej z ciekawszych funkcji projektora Canon XEED WUX6010 zaliczyć można łączenie krawędzi. Pozwala to na wyświetlanie obrazu z kilku projektorów i tworzenie ogromnych, scalonych projekcji.

Funkcja DICOM

Funkcja DICOM dostępna w specjalnej, medycznej wersji projektora WUX6010 Medical pozwala na wyświetlanie kontrastowych czarno-białych obrazów wykorzystywanych np. podczas omawiania zdjęć RTG.

Łatwa konserwacja

Długa żywotność lampy oraz łatwa wymiana lampy i filtra zapewniają spokój przez długie lata. Szybki i łatwy dostęp do lampy i filtra umożliwiają samodzielną wymianę bez konieczności deinstalacji całego urządzenia. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko czas ale też środki na wizytę specjalisty.

Gwarancja Canon

Projektor Canon XEED WUX6010 objęty jest 3-letnią gwarancją producenta. Warunki udzielenia gwarancji znajdują się na stronie producenta.

Dane techniczne

Technologia obrazu:
LCOS
Rozdzielczość [piksele]:
1920×1200
Rozdzielczość:
WUXGA
Jasność [ansi lm]:
6000
Źródło światła:
Lampa
Zastosowany obiektyw:
Wymienny/Brak w zestawie
Wymiary [mm]:
380x170x430
Poziom hałasu [dB]:
Tryb normalny: 40 dBA, tryb Eco: 36 dBA
Współczynnik projekcji:
w zależności od obiektywu
Maksymalna przekątna obrazu [cale]:
600
Odległość projekcji [m]:
1.3–29
Format obrazu:
16:10 (natywny)
Złącza:
1xHDMI, 1xVGA, 1xDVI-I, 3xMiniJack 3.5 (2in/1out), 1xUSB(A), 1xRJ45, 1xHDBaseT, 1xRS232(c)
Głośniki:
1 x 5W
Żywotność lampy [h]:
4000 w trybie eko / 3000 w trybie normalnym
Waga [kg]:
8.5

Produkty powiązane

1 other products in the same category: