Magiczny Dywan onEVO

Nowy

Magiczny Dywan onEVO tworzy obraz wyświetlany na podłodze, na którym dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą. Nauczyciele, wybierając pracę z podłogą interaktywną Magiczny Dywan onEVO, otrzymują wsparcie dydaktyczne w postaci pakietu metodycznego, spełniającego wymogi podstawy programowej.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

9 991,87 zł

Więcej informacji

Magiczny Dywan onEVO tworzy obraz wyświetlany na podłodze, na którym dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy. Nauczyciele, wybierając pracę z podłogą interaktywną Magiczny Dywan onEVO, otrzymują wsparcie merytoryczno-dydaktyczne w postaci pakietu metodycznego, spełniającego wymogi podstawy programowej.

Funkcjonalność Magicznego Dywanu onEVO umożliwia szerokie spektrum zastosowań w każdym pomieszczeniu na jasnym i jednolitym podłożu. Uczeń za pomocą ruchów rąk lub nóg bierze udział w zabawie. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad powierzchnią podłogi i zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2x3 metry. Zaletą tej pomocy edukacyjnej jest niezwykła łatwość obsługi wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania - z zasadą obsługi podobną do domowego telewizora.


Magiczny Dywan onEVO został zaprojektowany przez polskich inżynierów i jest produkowany w Polsce.
Kupując Magiczny Dywan onEVO wspierasz polski przemysł elektroniczny.

Magiczny Dywan onEVO:

 • rozwija dużą motorykę, wykorzystując różnorodność ćwiczeń ruchowych
 • wpływa pozytywnie na interakcje między dziećmi i zapobiega alienacji
 • świetnie organizuje czas w świetlicy i podczas przerw
 • łączy zabawę i naukę, wykorzystując elementy grywalizacji
 • pozytywnie wpływa na koncentrację uczniów
 • wspomaga realizację podstawy programowej w zakresie TIK
 • zawiera dopasowany do podstawy programowej pakiet gier i zabaw edukacyjnych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych (klasy I-VIII)
 • kształtuje nawyk powtarzania

Każde zakupione urządzenie startuje ze 100 grami obszaru EVO. Do tego można dokupić ponad 200 gier z obszarów EDU i REV poprzez zamawianie pakietów, które można dowolnie skomponować, zależnie od potrzeb placówki i wieku dzieci.

EVO- W obszarze EVO umieściliśmy podstawowy pakiet 100 gier, które bawią i uczą w sposób naturalny i przyjazny dzieciom. Każde zakupione urządzenie posiada ten pakiet podstawowy. Może być wykorzystywany do przeprowadzania zajęć dydaktycznych, ćwiczeń gimnastycznych lub logopedycznych, nauki języka obcego lub
po prostu do świetnej zabawy. Pakiet EVO jest przeznaczony dla żłobków, przedszkoli, klas I-III szkół podstawowych, sal zabaw i innych miejsc pobytu dzieci, czy całych rodzin.

EDU- Obszar EDU to ponad 130 edukacyjnych gier podzielonych na pakiety takie jak Edu Quizy (obejmujący ciekawe quizy z matematyki, przyrody, języka polskiego, historii, muzyki, plastyki, fizyki, chemii, biologii, geografii oraz języka angielskiego), EduPrzedszkole, Funkodowanie, Photon, Angielski, Eksperymenty, czy nawet Karta Rowerowa. Gry wspomagają naukę poprzez ruch na każdym etapie nauki, od przedszkola do liceum. Metodyka zawarta w grach jest zgodna z aktualną podstawą programową, a do pakietów dołączane są różne materiały wspomagające przeprowadzenie lekcji.

REV- Obszar REV zawiera pakiety specjalistyczne, przeznaczone do wspomagania terapii, rewalidacji i wyrównywania szans w szkole. Do wyboru dostępne jest ponad 88 gier podzielonych na pakiety: REW, Magia Ruchu (spektrum Autyzmu), Funkcje Wykonawcze, czy Wczesne Czytanie. Ze względów terapeutycznych, gry zawarte w tym pakiecie mają bardziej wyraziste kolory, jednolite i jasne tła oraz zmniejszoną liczbę obiektów poruszających się na planszy. Ponadto wszystkie elementy aktywne są większe, a dynamika gier spowolniona. Dzięki temu gry są przystępne w odbiorze i stanowią doskonałe narzędzie w terapii dzieci ze specjalnymi potrzebami.

W zestawie znajdują się:

 • urządzenie Magiczny Dywan onEVO ze standardowym oprogramowaniem, projektorem, PC, czujnikiem ruchu, WiFi i pakietem podstawowym
 • pakiet podstawowy- 100 gier EVO z aplikacjami prezentującymi cały przekrój zastosowania urządzenia (w tym 4 przykładowe quizy)
 • edytowalny pakiet MojeQuizy w gratisie

30 other products in the same category: