Projektor laserowy EPSON EH-LS300B

Nowy

Przywróć domową rozrywkę do życia i wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″. Ten projektor laserowy o rozdzielczości Full HD, wywodzący się z nowej linii EpiqVision Ultra, został wyposażony w system Android TV™ oraz dźwięk w technologii YAMAHA.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

8 129,27 zł

Więcej informacji

Otwórz się na większe i bardziej ekscytujące możliwości rozrywki domowej, zachowując jednocześnie stylowy wygląd domu – bez czarnego ekranu trwale zamontowanego na ścianie. Laserowy projektor Full HD o ultrakrótkim rzucie firmy Epson ma elegancki wygląd, jest wyposażony w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA i został zaprojektowany, by wyświetlać ostry obraz o przekątnej do 120″ w technologii 3LCD z wysokim współczynnikiem kontrastu.

Wrażenia na dużym ekranie

Poczuj, jak zagłębiasz się we wszystko, co oglądasz, dzięki temu stylowemu i niedrogiemu projektorowi Full HD. Można go ustawić bardzo blisko ekranu i uzyskać obraz o przekątnej 120″. Możesz oglądać materiały na dużym ekranie, nie rezygnując przy tym z wyglądu ani komfortu swojego domu.

Inteligentna rozrywka dla domu

Android TV oferuje tysiące filmów, seriali i gier w usługach Google Play, YouTube oraz innych ulubionych aplikacjach¹. Dzięki Asystentowi Google² błyskawicznie otrzymasz dostęp do rozrywki, uzyskasz odpowiedzi oraz będziesz sterować urządzeniami w swoim domu. Przy pomocy wbudowanej przystawki Chromecast™ możesz przesyłać swoje ulubione aplikacje rozrywkowe z urządzenia z systemem Android i iOS, komputera z systemem Windows bądź Maca lub Chromebooka na elastyczny wyświetlacz³. Delektuj się oszałamiającym dźwiękiem przestrzennym, jaki zapewnia technologia YAMAHA dostępna nawet bez wyświetlania obrazu. Pozwala ona połączyć się przez Bluetooth, aby używać urządzenia jako samodzielnego głośnika.

Prosta instalacja

Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Właśnie dlatego ten projektor nie stwarza żadnych problemów i można go szybko skonfigurować dzięki takim funkcjom jak korekcja krawędzi, która pozwala szybko ustawić obraz w odpowiedniej pozycji. Dwa wejścia HDMI (w tym jedno ARC) zapewniają również łatwy dostęp do rozrywki, umożliwiając podłączenie odtwarzaczy płyt DVD, konsol do gier oraz innych urządzeń.

Trwałe rozwiązanie

Szukasz trwałego, bezproblemowego i przystępnego cenowo rozwiązania, które będzie alternatywą dla telewizora? W tym modelu zastosowano trwałe laserowe źródło światła, które pozwoli cieszyć się filmowymi wrażeniami nawet przez 10 lat⁴.

Najwyższa jakość obrazu

Ten zaawansowany, a jednocześnie przystępny cenowo projektor Full HD generuje wyjątkowo jasne obrazy i żywe kolory z wyraźnie widocznymi szczegółami nawet w mocno oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wysokiej jasności wynoszącej 3600 lumenów, współczynnikowi kontrastu na poziomie 2 500 000:1 oraz funkcji Detail Enhancement projektor ten generuje realistyczny obraz i wyraziste cienie w głębokiej czerni. Dodano nowy tryb koloru dostosowujący jasność obrazu do otoczenia.

Projektory firmy Epson zapewniają nawet trzy razy jaśniejsze kolory⁵

Technologia 3LCD zapewnia projektorom marki Epson brak efektu tęczy i trzy razy bardziej żywe kolory w zestawieniu z porównywalnymi jednoczipowymi projektorami DLP⁵, jednocześnie generując białe i kolorowe światło o równie wysokiej jasności.

Kluczowe cechy

  • Inteligentny projektor laserowy Full HD: Ulubione filmy, gry i wydarzenia sportowe na dużym ekranie w Twoim domu
  • Inteligentna rozrywka: Produkt z linii EpiqVision Ultra wyposażony w system Android TV oraz dźwięk w technologii YAMAHA
  • Wyjątkowo trwałe rozwiązanie: Ciesz się rozrywką nawet przez 10 lat
  • Zaawansowany model w przystępnej cenie: Wyświetlaj obraz o przekątnej do 120″ z niewielkiej odległości
  • Wyjątkowo jasny obraz: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego: 3600 lumenów

Dane techniczne

Technika

System projekcyjny
Technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB
Panel LCD
0,61 cal z C2 Fine

Obraz

Natężenie światła barwnego
3.600 lumen- 1.800 lumen (tryb ekonomiczny)
Natężenie światła białego
3.600 lumen - 1.800 lumen (tryb ekonomiczny)
Rozdzielczość
Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9
High Definition
Full HD
Współczynnik proporcji obrazu
16:9
Stosunek kontrastu
2.500.000 : 1
Źródło światła
Laser
Źródło światła
20.000 Godziny Durability High
Przetwarzanie wideo
10 Bit
Częstotliwość odświeżania pionowego 2D
192 Hz - 240 Hz
Odwzorowanie kolorów
do 1,07 mld kolorów

Układ optyczny

Stosunek projekcji
0,26 - 0,35:1
Obiektyw
Optyczny
Rozmiar projekcji
61 cale - 120 cale
Odległość projekcyjna, system szerokokątny
0,4 m ( 70 cal ekran)
Wartość przesłony obiektywu projekcyjnego
1,6
Odległość ogniskowa
3,7 mm
Przesunięcie
5 : 1

Złącza

Przyłącza
Złącze USB 2.0 typu A, Złącze USB 2.0 typu Mini-B, Wejście HDMI (2x), Koncentryczne cyfrowe wyjście audio, Bezprzewodowa sieć LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), HDMI ARC, HDMI (HDCP 2.3)
Android TV
Tak
Połączenie ze smartfonem
nie dot.

Zaawansowane funkcje

Tryby kolorów 2D
Dynamiczny, Naturalne, Kino, Jasny Kinowy
Funkcje
Android TV, Funkcja korekcji łuku, Wbudowany głośnik, Włączanie/wyłączanie bezpośrednie, Natychmiastowe włączanie/wyłączanie, Źródło światła o długiej żywotności
Tryby kolorów
Kino, Dynamiczny, Naturalny, Jasny Kinowy

Informacje ogólne

Zużycie energii
278 W, 179 W (tryb ekonomiczny), 2 W (w trybie czuwania), On mode power consumption as defined in JBMS-84 215 W
Odprowadzanie ciepła
945 BTU/hour (max)
Napięcie zasilania
AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Wymiary produktu
467‎ x 400 x 149 mm (Szerokość x Głębokość x Wysokość)
Waga produktu
7,2 kg
Poziom hałasu
Tryb normalny: 37 dB (A) - Tryb ekonomiczny: 23 dB (A)
Temperatura
Praca 5°C - 35°C, Składowanie -10°C - 60°C
Wilgotność powietrza
Praca 20% - 80%
Głośniki
20 W, Stereo: Stereo
Zawartość zestawu
Instrukcja na płycie CD, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja uruchomienia, Pilot z bateriami
Rodzaj pokoju / zastosowanie
Gry, Kino domowe, Sportowy, Przesyłanie strumieniowe, Telewizja/seriale
Ustawienie
Podłogowe, Szafka TV
Kolor
Czarny

Inne

Gwarancja
60 miesiące/miesięcy Klient zanosi do serwisu lub 12.000 h

*Cechy i dane techniczne produktu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

1 Android TV™
Google, Android, YouTube i Android TV i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google LLC.
1) Dostęp do niektórych treści może wymagać aktywnej subskrypcji po stronie usługodawcy. 2) Funkcja Google Search jest dostępna na całym świecie. Funkcja wyszukiwarki Google nie zapewnia komunikacji pomiędzy urządzeniem z funkcjami smart a usługą Google Home. Funkcja Asystent Google jest niedostępna w niektórych krajach i językach.
3) Przesyłanie zostało zoptymalizowane wyłącznie dla wybranych usług. Jakość może się różnić dla pozostałych treści przesyłanych strumieniowo. Obsługiwane systemy operacyjne i urządzenia: Android 2.3 i nowsze, iOS® 7 i nowsze, Windows®7 i nowsze, Mac OS® 7 i nowsze oraz Chrome OS (w wersji 38 lub wyższej). 4) Przy średniej długości projekcji treści wynoszącej 5 godz. dziennie i ustawieniu lampy w trybie ekonomicznym. 5) Jasność kolorów (natężenie światła barwnego) w najjaśniejszym trybie, zmierzona przez laboratorium zewnętrzne zgodnie z normą IDMS 15.4. Jasność kolorów zmienia się w zależności od warunków użytkowania projektora. Najlepiej sprzedające się projektory z technologią 3LCD firmy Epson w porównaniu do najlepiej sprzedających się projektorów 1-chipowych z technologią DLP, na podstawie danych NPD za okres od maja 2017 r. do kwietnia 2018 r. Więcej informacji na stronie www.epson.eu/CLO

Produkty powiązane

3 other products in the same category: