Okulary EPSON Moverio BT-40S

Nowy

Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

Zapraszamy.

Okulary inteligentne Moverio BT-40S typu all-in-one są wyposażone w produkowany na zamówienie inteligentny kontroler i oferują zaawansowaną technologię optyczną z rozdzielczością Full HD 1080p, szerokim polem widzenia i żywym odwzorowaniem kolorów.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Wzmocnij wrażenia gości, klientów i widzów

Użytkownik korzystający z BT-40S doświadcza głębokich wrażeń, zachowując jednocześnie świadomość sytuacyjną. Bogate kolory i wysoki kontrast świadczą o realistycznym renderowaniu 2D i 3D, a przezroczysta, niewykorzystana powierzchnia obrazu wzmacnia kolejne warstwy treści. Te inteligentne, wielofunkcyjne okulary są wyposażone w Moverio Intelligent Controller i system Android, umożliwiający integrację oprogramowania na zamówienie, a także oferują obsługę zastosowań komercyjnych, takich jak: wizyty w muzeach, parkach rozrywki i miejscach dziedzictwa kulturowego; napisy w teatrach i kinach; umilanie czasu pacjentom lub skanowanie wewnątrzustne w gabinetach stomatologicznych. Dostępne również w sklepie Google Play1.

Spraw, by teatry i kina stały się bardziej przystępne

Spraw, by w kinach i teatrach było więcej widzów oraz zapewnij im bogatsze wrażenia poprzez zdumiewającą obecność napisów wyświetlanych na zaawansowanym, przezroczystym wyświetlaczu obuocznym BT-40S. Niech każde przedstawienie posiada napisy w różnych językach, które można odtwarzać z dowolnego miejsca na widowni, bez wpływu na otoczenie i strukturę przedstawienia. Użytkownicy mogą korzystać z dedykowanym ich gustom doświadczeń i skupić się na napisach pojawiających się w polu widzenia2.

Spraw, by wrażenia widzów były niezapomniane

Moverio BT-40S oferuje wszechstronny i wygodny sposób wyświetlania, który zapewnia gościom wyjątkowo wciągające wrażenia, jednocześnie pozwalając im zachować świadomość sytuacyjną. Wycieczki do muzeów, parków rozrywki, miejsc dziedzictwa kulturowego i innych atrakcji turystycznych można jeszcze bardziej uatrakcyjnić poprzez dodanie rozszerzonej zawartości cyfrowej 2D i 3D w celu tworzenia rekonstrukcji 360 stopni i dostarczania wzbogaconych informacji, unikając fizycznego modyfikowania otoczenia2

Odmień pracę stomatologa

Wszechstronne okulary inteligentne mogą usprawnić proces skanowania wewnątrzustnego w gabinetach stomatologicznych, wyświetlając obraz z kamery w pole widzenia dentysty, umożliwiając tym samym pełną koncentrację na pacjencie i wykonywanym zadaniu. Z kolei pacjenci mogą skorzystać z wygodnego i konfigurowalnego narzędzia rozrywki2

Zobacz każdy szczegół

Technologia Si-OLED firmy Epson zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów i jasny, wyraźny obraz. Wyświetlacz Full HD 1080p dodatkowo potęguje każdy szczegół, a duży obszar wyświetlania zapewnia wrażenia takie jak w przypadku oglądania 120-calowego ekranu z odległości pięciu metrów.

Wygoda noszenia

Dzięki przezroczystemu obuocznemu wyświetlaczowi zachowujesz pełną świadomość sytuacyjną i możesz korzystać z urządzenia z uniesioną głową i bez użycia rąk. Okulary inteligentne Moverio BT-40S zostały opracowane tak, aby odwzorowywać wygodę noszenia i dopasowanie konwencjonalnych okularów korekcyjnych. Ergonomiczna konstrukcja zestawu cechuje się zaawansowanym systemem rozłożenia wagi, elastycznymi zausznikami oraz opcjonalnymi noskami, które poprawiają komfort przy dłuższym noszeniu. Okulary inteligentne można nosić również na okularach korekcyjnych.

Zachowaj kontrolę

Moverio Intelligent Controller został zaprojektowany do zastosowań komercyjnych oraz posiada ulepszony i konfigurowalny interfejs użytkownika dzięki zintegrowanemu ekranowi dotykowemu. Metodę wprowadzania danych przez użytkownika można dostosować w zależności od zastosowania i indywidualnych preferencji. Kontroler stanowi doskonałą platformę do szeregu zastosowań. Oferuje łączność z Wi-Fi, Bluetooth, USB-C i rozszerzalną pamięcią masową o pojemności 2 TB, a także GPS i czujnikami ruchu do rozwiązań działających w oparciu o lokalizację. Użytkownicy mają do dyspozycji również wbudowany aparat i latarkę.

Rozwijaj swoje pomysły biznesowe z godnym zaufania partnerem Moverio

Pomożemy Ci znaleźć partnera, który może dostarczyć lub stworzyć odpowiednie rozwiązanie dla rozwoju Twojej firmy; łączenie oprogramowania i sprzętu w celu stworzenia prawdziwej wartości dodanej dla Twojej firmy. Masz pomysł na projekt Moverio, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nasz starannie stworzony katalog Moverio Developers pomoże Ci w tworzeniu aplikacji i jej rozwoju. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, organizacji, jaką tworzysz, lub tego, czego ma dotyczyć aplikacja, masz pewność, że znajdziesz partnera odpowiedniego do wdrożenia Moverio w Twojej firmie.

Czysta karta dla nowych rozwiązań

Firmy zajmujące się tworzeniem kreatywnego oprogramowania mogą wykorzystać unikalne cechy Moverio BT-40S do tworzenia nowych rozwiązań i dokonywania zmian w branżach.

Odwiedź naszą witrynę Moverio dla programistów, uzyskaj dostęp do zasobów technicznych i rozpocznij.

Kluczowe cechy

  • Przezroczysty, obuoczny wyświetlacz: Zachowaj świadomość sytuacyjną podczas korzystania z treści cyfrowych
  • Jakość obrazu: Technologia Si-OLED i jakość Full HD 1080p
  • Ergonomiczny: Lekka konstrukcja z elastycznymi zausznikami dopasowującymi się do rozmiaru głowy
  • Moverio Intelligent Controller: Zintegrowany ekran dotykowy dla interfejsów wielu użytkowników
  • Łączność i czujniki: Urządzenie sprosta rozwojowi oprogramowania w przyszłości
Gwarancja
24 miesiące, Klient zanosi do serwisu

Produkty powiązane

30 other products in the same category: