Monitor interaktywny 55" BenQ RP551+ LED

Nowy

Monitor BenQ RP551+  posiada wsparcie dla wielu platform systemowych i 6-punktów kontroli dotyku. Ponadto, RP551+ jest przyjazny dla Twoich oczu, wyposażony w nowoczesny interfejs uzytkownika oraz specjalny program do Zarządzania kilkoma monitorami jednocześnie (MDA).

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

10 162,60 zł

Więcej informacji

Zgodność Multi-Platform

BenQ RP551+ jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora.

Tryb Niwelujący Emisję Niebieskiego Światła (Low Blue Light)

Każdy monitor wytwarza niebieski strumień światła, który może odwzorowywać nieprzyjemne wrażenia wizualne po dłuższym okresie pracy z monitorem. Unikalna Technologia BenQ - Niskiej Emisji Niebieskiego Światła (Low Blue Light Technology), jest przeznaczona i zaprojektowana do rozwiązywania problemu ekspozycji na niebieskie światło i umożliwia zdrowsze spędzanie czasu przed monitorem. Teraz korzystając ze Specjalnego Trybu Klasa - nagrodzisz swoje i uczniów oczy, bez konieczności utraty wizualnej ostrości i przjemności oglądania obrazu.

Panel Anti-Glare (Bez Odblasku)

Panel odblaskowy - czy jest to spowodowane przez bezpośrednie, albo odbite źródło światła - sprawia, że jest dużym wyzwaniem dla uczniów i studentów, tak aby widzieli wyraźnie obrazy bez obciążania swoich oczu. Monitory BenQ z serii RP551+ posiadają funkcje anty-odblaskową (anti-glare), a matowe wykończenie wyświetlania obrazu pozwala zachować rozpraszanie odbicia światła do minimum. Dzięki tej funkcji studenci mogą z dnia na dzień poprawić stan skupienia na wykładach i jednocześnie znacznie zwiększyć efektywność nauki!

Sensor Poziomu Oświetlenia

Automatyczna regulacja jasności zapewnia najlepszą jakość obrazu niezależnie od poziomu oświetlenia otoczenia, jednocześnie chroniąc oczy i znacznie zmniejszając poziom zużycia energii - nawet o 50%. 11:25 16:45 21:15 - to wygodne poziomy jasności przystosowane do danego otoczenia w zależności od natężenia światła. Trzeba jednak pamiętać, iż zbyt wysoka jasność sprawia, że oczy stają się zestresowane.

Oprogramowanie MDA (Multiple Display Administrator)

Oprogramowanie Multiple Display Administrator (MDA) oszczędza czas i wysiłek, poprzez zapewnienie zdalnego zarządzania Płaskimi Interaktywnymi Panelami BenQ. Program MDA obsługuje także zdalne wyłączanie Paneli, które nie są w danej chwili w użyciu, tym samym przyczyniając się do znaczących oszczędności kosztów energii elektrycznej.

Przyciski Szybkiego Dostępu - Umieszczone na Przednim Panelu / Podstawka pod Pióro

Porty USB i HDMI, a także gniazdo mikrofonu, znajdują się na przednim panelu, dzięki czemu nauczyciel może łatwo podłączyć głośniki lub inne potrzebne urządznia.

Przyjazny dla Użytkownika

Oprogramowanie Display Note

Oprogramowanie Display Note działa na różnych platformach systemowych (Windows, Mac, Android oraz iOS), dzięki temu ułatwia współpracę w czasie rzeczywistym na wielu urządzeniach mobilnych i komputerowych. DisplayNote umożliwia udostępnianie oraz prezentację treści wśród uczestników i pozwala im na interakcję w kreatywny i wygodny sposób. Użytkownicy mogą dodawać własne notatki, jak również dzielić się swoimi materiałami z innymi uczestnikami. DisplayNote z funkcją Wireless Desktop Control daje wykładowcy możliwość bezprzewodowej kontroli komputerów z dowolnego miejsca w klasie, jednocześnie uwalniając prowadzącego wykład lub lekcję od tradycyjnego stylu nauczania.

Oprogramowanie EZCast

Oprogramowanie EZCast posiada możliwość bezprzewodowej łaczności i wyświetlania WiFi, a celem aplikacji jest współpraca z popularnymi protokołami, które pozwolą nam przesyłać zróżnicowaną zawartość cyfrową z urządzeń komputerowych i mobilnych na drugie urządzenie np. monitor. Funkcja Podziału Ekranu na cztery części (Quad Split) obsługuje wyświetlanie podzielonego ekranu z maksymalnie czterech źródeł. W rezultacie, nauczyciele i uczniowie są w stanie współdziałać w zupełnie swobodny sposób.

Panel

Przekątna Wyświetlacza 65\\\"
Podświetlenie LED
Żywotność 50,000h (minimum)
Forma Wyświetlania Landscape & Portrait

Wyświetlacz

Rozdzielczość FHD 1920 x 1080 (pikseli)
Format obrazu 16 : 9
Jasność (rodzaj) 360 nitów
Nominalny współczynnik kontrastu (typowy) 4,000:1
Czas reakcji (ms) 8ms
Częstotliwość odświeżania klatek 60 Hz
Kąt widzenia 178 stopni (H) / 178 stopni (V)
Skala kolorów (x% NTSC) 72%
Bity wyświetlacza 10-bit

Zasilanie

Zasilanie AC100 do 240V, 50 do 60 Hz
Zużycie Energii <265W, 221W (Typ.)

Dotyk

Technologia Optyczna
Liczba Punktów Dotyku 5 punktów dotyku
Rozdzielczość (punkty obszaru funkcyjnego) 32,767 x 32,767
Grubość Hartowane, 5mm
Powłoka Anty-Odblaskowa (Anti-Glare) 80%

Wejścia/wyjścia

Wejście / wyjście zasilania (prąd przemienny) x 1
Audio Wejście x 1
Vdeo Kompzyt (BNC) x 1
Głośniki wbudowane 12W x 2
Wejście/wyjście RS232 x 1
Wejście S-Video x 1
Wejście / Wyjście Composite audio (RCA) x 1
Kompnent Video (RCA) x 1
D-sub Wejście / Wyjście x 1
Typ A HDMI x 2
Mini B USB x 1
Wejście Mikrofon (1/4\\\") x 1
Wyłącznik Zasilania AC x 1
Odbiornik IR x 1
Port Display x 1
Port RJ45 x 1

Ciężar (kg) (bez / z opakowaniem)

Ciężar (kg) (bez / z opakowaniem) 67 kg (bez opakowania)

Wymiary (szer. x wys. x gł.)

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 1,515 x 981 x 210mm

Języki Menu Ekranowego

Języki Menu Ekranowego 21 Języków (w tym PL)

Akcesoria

Akcesoria Pilot Sterowania/ Baterie

16 other products in the same category: