Monitor wielkoformatowy dotykowy Fitouch TVI65H Zobacz większe

Monitor 65" interaktywny Fitouch TVI65H

Nowy

65-calowy monitor z dotykowym ekranem zabezpieczonym antyrefleksyjną szybą pancerną stanowi idealne rozwiązanie w salach lekcyjnych, małych salach konferencyjnych i szkoleniowych oraz jako centrum informacyjno-reklamowe w galeriach handlowych, na lotniskach czy stacjach kolejowych.

Więcej szczegółów

Towar dostępny na zamówienie

10 081,30 zł

Więcej informacji

Monitory wielkoformatowe Fitouch zostały wyposażone w dotykowy ekran zabezpieczony pancerną, antyrefleksyjną szybą.

Szyba zapobiega ewentualnym uszkodzeniom matrycy, a dzięki antyrefleksyjnej powłoce niewidoczne są na niej odblaski powodowane przez lampy czy świetlówki. Ponadto powłoka antyrefleksyjna ułatwia pracę na monitorze ponieważ palec łatwiej "ślizga" się po takiej powierzchni niż po szybie błyszczącej.

Do monitora można podłączyć dowolny komputer stacjonarny lub przenośny. Można również zastosować komputer typu nettop przymocowany z tyłu obudowy monitora tworząc tym samym urządzenie all-in-one.

Monitory Fitouch obsługują tryb Multi Touch (2 punkty dotyku) z funkcją rozpoznawania gestów, m.in. obracanie, powiększanie i zmniejszanie czy przeciąganie elementów.

W komplecie z monitorem dostarczany jest zestaw do montażu ściennego, pilot bezprzewodowy z bateriami, kabel USB A-B długości 5 m, płyta ze sterownikami i oprogramowaniem Touch Edu w polskiej wersji językowej oraz dwa pisaki.

Matryca monitora została wyposażona w podświetlenie brzegowe LED, dzięki któremu monitor zużywa mniej energii i nie wydziela takiej ilości ciepłajaką wydzielają monitory z podświetleniem LCD.

Monitory Fitouch są również wyposażone w dwa głośniki o mocy 10W każdy.

17 other products in the same category: