Drukarka ROBO3D R1

Nowy

R1 to w pełni automatyczna drukarka, a to oznacza, że nie musisz znać się na konfigurowaniu drukarki. Drukarka po wyjęciu z kartonu, po podłączeniu do komputera i po zainstalowaniu oprogramowania sama się skalibruje. Nie musisz tracić czasu na ręczne ustawianie głowicy i regulowaniu odległości między głowicą a blatem roboczym. Drukarka zrobi to sama i zrobi to idealnie.

Więcej szczegółów

Zapytaj o dostępność

4 707,32 zł

Więcej informacji

Kolejnym atutem jest doskonała metalowa głowica. Co daje głowica typu FULL METAL? Głowica w całości wykonana z metalu pozwala na drukowanie w wysokich temperaturach, równo rozprowadza ciepło, idealnie podgrzewa filament oraz szybko się nagrzewa. Najważniejsza zaleta jednak to możliwość drukowania każdym rodzajem filamentu np. drewnopodobnym, gumowym , imitującym cegłę, PET,HIPP, ABS, PLA, rozpuszczalnymi w wodzie i wieloma innymi.  Nie musisz używać oryginalnych filamentów i kartridży zalecanych przez producenta, nie musisz płacić podwójnie za filament. Ty sam decydujesz jaki filament dzisiaj kupisz. Masz pełną swobodę dzięki ROBO3D.

Drukowanie jednym kliknięciem. Dokładnie tak to wygląda, oprogramowanie samo wybierze ustawienia odpowiednie dla używanego filamentu. Ty tylko klikasz  „DRUKUJ” i cieszysz się idealnymi wydrukami.

Dokładność 100 mikronów. Maksymalna wysokość warstwy to 100mikronów w najwyższej jakości wydruku, 200 mikronów dla średniej jakości i 300 dla szybkich , codziennych wydruków.


Oprogramowanie w języku polskim. Banalnie proste i przyjazne dla użytkownika,  Matter Control to w tej chwili najlepszy program do wydruków 3d i to całkowicie za darmo. Program automatycznie rozpoznaje drukarkę ROBO3D i świetnie się z nią „dogaduje”.  Matter Control to program dla początkujących oraz średnio i zaawansowanych użytkowników.  

ROBO3D daje użytkownikowi możliwość rozbudowy. Co to znaczy? To znaczy, że do drukarki można zamontować wyświetlacz LCD z slotem na karty pamięci. Dzięki niemu drukarka może pracować w trybie Stand Alone i nie musi być podłączona do komputera. To pozwala na ustawienie drukarki w dowolnym miejscu w mieszkaniu, biurze czy pracowni, bez plątaniny kabli i z dala od komputera.

Do wykonywania bardzo precyzyjnych wydruków w najwyższej możliwej jakości można zastosować HIGH-END’ową głowicę z wymiennymi dyszami. Standardowa dysza ma średnicę 0,4mm a głowica E3D pozwala na używanie głowic o średnicach od 0.2mm do 1,2mm.  W innych drukarkach musisz zadowolić się głowicą zamontowaną na stałe. Z ROBO3D masz wybór.
Robo3d w samym roku 2014 znalazł prawie 4tys nabywców na całym świecie. Wszystko dzięki wyjątkowej konstrukcji, miłej dla oka obudowie oraz dzięki świetnym parametrom. Robo oferuje znacznie więcej niż drukarki za kilkakrotnie wyższą cenę a wszystko dlatego ,że jest stworzony przez pasjonatów z Californii których celem jest spopularyzowanie druku 3d na całym świecie.

Produkty powiązane

1 other products in the same category: