O NAS

Fart24.pl jest firmą prosperującą na rynku multimediów od roku 2004 prezentującą szeroką gamę asortymentu oraz współpracującą m.in. z takimi markami jak Epson, NEC, Canon, Xerox, Samsung, Screbba, Kauber, AVL Tranding, Kraftmann, Piramid 3D.

Wszystko to sprawiło, że stała się liderem dystrybucji rozwiązań multimedialnych i edukacyjnych w Polsce, będąc równocześnie firmą o ugruntowanej pozycji.

Wizja i misja naszej firmy dotyczy przede wszystkim dostaw profesjonalnych rozwiązań audiowizualnych, a także kompleksowych, składających się z systemów projekcji, nagłośnienia oraz wszelkich możliwości multimedialnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Dzięki różnorodności asortymentowi oraz wiedzy potrafimy sprostać nieoczekiwanym oraz nietypowym zamówieniom, aby usatysfakcjonować wszystkich zainteresowanych ofertą.

Pakiet asortymentu obejmuje urządzenia drukujące, urządzenia wielofunkcyjne, pracownie językowe, jak również zestawy interaktywne i edukacyjne takie jak projektory, tablice interaktywne, komputery połączone w jedną całość w celu interaktywnej prezentacji. Pozwala to na kompleksową obsługę klienta łącznie z projektowaniem, dostawą, montażem, instalacją oraz szkoleniami. Całość znacząco wyróżnia firmę wśród konkurencji.

Naszej firmie zaufał już szereg instytucji od poziomu przedszkolnego aż po uniwersytety, a także urzędy na szczeblu państwowym.

Przetargi, w których uczestniczymy obejmują głównie urządzenia wielofunkcyjne, ale także projektory, komputery, urządzenia mobilne oraz zestawy interaktywne. Obszar dystrybucji skupia swoją działalność na urządzeniach multimedialnych, edukacyjnych, interaktywnych, mobilnych oraz stacjonarnych, szeroko pojętej branży multimedialnej, systemach zarządzania drukiem jak i niezbędnych do tego urządzeniach, wdrażaniem pracowni językowych oraz serwisie i szkoleniach, jednak firma nieustannie dąży do rozwoju starając się spełniać wszelkie potrzeby klienta.

Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim elastycznością – jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy nietypowy system czy montaż, oraz jakością – oferujemy niezawodne rozwiązania oparte na produktach sprawdzonych producentów, wspomagając klienta wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu.

 

Za sprawą tych działań Fart24.pl stał się wiarygodną firmą posiadającą rzeszę stałych klientów, którzy chętnie powracają korzystając z nowości i dodatkowych możliwości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.