Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Stan:
Producent

Informacja

Producenci

Nasze sklepy

Nasze sklepy

1. ul. Rozłogi 6, 01-310 Warszawa; 2. Oddział Południe - ul. Słowackiego 4D, 34-120 Andrychów;

Systemy do głosowań i testów

Systemy do głosowania składają się z odbiornika i pilotów dla słuchaczy. Pozwalają na sprawne przeprowadzenie głosowania lub ankiety i natychmiastową weryfikację ich wyników. To system oparty na technologii radiowej. Naciśniecie klawisza powoduje przesłanie informacji do komputera prowadzącego. Można w ten sposób przeprowadzać testy jednokrotneg...

Systemy do głosowania składają się z odbiornika i pilotów dla słuchaczy. Pozwalają na sprawne przeprowadzenie głosowania lub ankiety i natychmiastową weryfikację ich wyników. To system oparty na technologii radiowej. Naciśniecie klawisza powoduje przesłanie informacji do komputera prowadzącego. Można w ten sposób przeprowadzać testy jednokrotnego i wielokrotnego wyboru oraz testy typu prawda/fałsz. Piloty większości zestawów działają w zasięgu 60m, dzięki czemu sprawdzają się nawet w dużych aulach.

Szkolenia i konferencje, podczas których wykorzystywane są systemy do głosowań i tekstów cechuje znacznie większe zaangażowanie i motywacja uczestników. Słuchacze chętnie biorą udział w zadaniach, jakie stawia przed nimi prowadzący i z większą uwagą słuchają wystąpienia. 

Więcej

Systemy do głosowań i testów  Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów