Informacja

Producenci

Nasze sklepy

Nasze sklepy

1. ul. Rozłogi 6, 01-310 Warszawa; 2. Oddział Południe - ul. Słowackiego 4D, 34-120 Andrychów;

Akcesoria do Projektorów

W naszej ofercie akcesoriów do projektorów dominują elementy montażowe i wymienne obiektywy do projektorów instalacyjnych. Uchwyty do montażu projektorów pozwalają na zamontowanie oraz precyzyjne ustawienie projektora na stałe, co ułatwia użytkowanie i zabezpiecza przed zmianą położenia urządzenia. Do każdego projektora konieczna jest też odpowi...

W naszej ofercie akcesoriów do projektorów dominują elementy montażowe i wymienne obiektywy do projektorów instalacyjnych. Uchwyty do montażu projektorów pozwalają na zamontowanie oraz precyzyjne ustawienie projektora na stałe, co ułatwia użytkowanie i zabezpiecza przed zmianą położenia urządzenia. Do każdego projektora konieczna jest też odpowiednia podstawa – uchwyt lub półka, która pozwoli umocować go w optymalnym miejscu. W ofercie posiadamy zarówno uchwyty do samodzielnych projektorów instalacyjnych, jak i tych zintegrowanych z tablicą multimedialną.

Wymienne obiektywy do projektorów instalacyjnych pozwalają na wykonanie instalacji w nietypowych warunkach, np. gdy musimy wyświetlić duży obrazu z małej odległości. Pod tym względem obiektywy z naszej oferty nigdy nie zawodzą. 

Więcej

Akcesoria do Projektorów Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów