Informacja

Producenci

Nasze sklepy

Nasze sklepy

1. ul. Rozłogi 6, 01-310 Warszawa; 2. Oddział Południe - ul. Słowackiego 4D, 34-120 Andrychów;

Akcesoria do Tablic

Tablice interaktywne coraz częściej pojawiają się w szkołach i biurach. Aby mogły one funkcjonować poprawnie, niezbędne są jednak profesjonalne akcesoria do tablic: pisaki interaktywne, ładowarki do pisaków, moduły komunikacji bezprzewodowej, uchwyty do przymocowania tablicy na ścianie lub podstawy jezdne. Elementy te pozwalają na pracę urządzen...

Tablice interaktywne coraz częściej pojawiają się w szkołach i biurach. Aby mogły one funkcjonować poprawnie, niezbędne są jednak profesjonalne akcesoria do tablic: pisaki interaktywne, ładowarki do pisaków, moduły komunikacji bezprzewodowej, uchwyty do przymocowania tablicy na ścianie lub podstawy jezdne. Elementy te pozwalają na pracę urządzenia tak jak pisaki do tablic elektromagnetycznych lub ułatwiają pracę z małymi dziećmi np. uchwyt z regulacją wysokości tablicy.

Tablica interaktywna przypomina zwykłą tablicę suchościeralną. Po połączeniu z komputerem zamienia się ona jednak w dotykowy ekran, na którym można wyświetlać filmy i prezentacje. Do dyspozycji prowadzącego jest także specjale oprogramowanie, które pozwala na tworzenie interaktywnych materiałów do zajęć zapisywanych w czasie rzeczywistym.

Więcej

Akcesoria do Tablic Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji