Najczęściej kupowane

Informacja

Producenci

Nasze sklepy

Nasze sklepy

1. ul. Rozłogi 6, 01-310 Warszawa; 2. Oddział Południe - ul. Słowackiego 4D, 34-120 Andrychów;

Dostawcy

Lista produktów producenta: CANON

Projektory Canon

Projektory Canon

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon LV-HD420 to lekki, kompaktowy projektor o dużej jasności 4200 ANSI Lumenów i rozdzielczości FullHD. Doskonale sprawdzi się w zastosowaniach biurowych, reklamowych oraz do domowej rozrywki.

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon LV to seria przystępnych cenowo, wysokiej jakości projektorów. Wśród modeli tej serii znajdują się projektory zmiennoogniskowe, krótkoogniskowe (ST) oraz ultra krótkoogniskowe (UST). Doskonale sprawdzą się w zastosowaniach domowych, biznesowych i edukacji.

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon LV-WX320 to lekki przenośny projektor dedykowany do zastosowań biznesowo – edukacyjnych. Wyróżnia się rozdzielczością WXGA, wysokim poziomem jasności 3200 ANSI Lumenów oraz kontrastem 10.000:1. Wejście HDMI pozwoli na podłączenie większości urządzeń przesyłając jednocześnie obraz...

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon LV-X320 to lekki, kompaktowy projektor XGA wyposażony w jasną lampę, zaprojektowany do zastosowań edukacyjnych i biznesowych. Cechuje się rozdzielczością XGA o proporcjach 4:3 co pozwala na współpracę z tablicami interaktywnymi.

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon XEED WUX6010 to zaawansowany projektor montażowy o bardzo dużej jasności 6000 ANSI Lumenów, rozdzielczości 1920×1200 oraz kontraście 2000:1. Doskonale sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, jak hale wystawiennicze, targowe, muzea czy sale konferencyjne dużych firm.

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon XEED WX450ST charakteryzuje się wysoką rozdzielczością wynoszącą 1440×900. Jest to szczególnie istotne przy oglądaniu zdjęć czy multimediów o wysokiej rozdzielczości. Proporcje obrazu 16:10 idealnie współpracują z większością komputerów przenośnych.

  • Ofertę cenową wysyłamy w odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Zapraszamy. Canon XEED WX520 jest projektorem instalacyjnym o bardzo dużej jasności 5200 ANSI Lumenów. dobrze sprawdzi się w salach lekcyjnych, w mniejszych salach konferencyjnych oraz w innych zastosowaniach zarówno biurowych, jak i w zadaniach specjalnych.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów